Rekomendacje

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
26 wpisów.
Ewa napisał/a 11 lutego 2024
Tańcobajki coś dla dzieci i coś dla rodziców-nie możemy się doczekać kolejnego spektaklu w Warszawie !
Sp7 w Świdniku napisał/a 07 grudnia 2023
Super zabawa, dużo ruchu, piękne piosenki i przede wszystkim wartościowe przesłanie. Polecam
Niepubliczne Przedszkole ul. Odmętowa Kraków napisał/a 18 listopada 2022
Fantastyczna przygoda muzyczna nie tylko dla Dzieci ale i Przedszkolnego Grona Pedagogicznego! Opowiada, bawi, uczy, Dziecko „porwane” zostaje w świat bajki, a to wszystko z pomocą akcesoriów, dzięki którym wciela się w konkretne postaci. Polecam!
Hapki napisał/a 16 czerwca 2020
Jesteśmy wielkimi fanami:-) tańcobajek, bo przynoszą mądre i potrzebne naszym dzieciom dobre treści i wiele radości,wspólnie spędzony czas z dobrą zabawa dla każdego:-)kochamy Was
Kasia i Helenka napisał/a 26 maja 2020
Mamy Wasze wszystkie płyty (część dostaliśmy) i wciąż kupujemy – na prezenty. Uwielbiam Tańcobajki, ich energię, różnorodne, dopracowane muzycznie piosenki, radosne układy taneczne (które ogarniam nawet ja, mama 3latki, i moja 3latka razem ze mną), poczucie humoru, niebanalność. Słuchamy, tańczymy, oglądamy, śpiewamy, jesteśmy wdzięczne za te wszystkie piękne emocje, które wnieśliście w nasze życie! Jedyny minus, jaki znajduję to przesłanie dwóch piosenek – dla chłopaków i dla dziewczyn – z płyty ,,Smoki, damy i rycerze” wydaje mi się, że wybrzmiewa jako przesłanie właśnie ten schemat, który chcielibyśmy przełamać (,,słabe chłopaki to są mięczaki”, ,,musisz być przebiegła tak jak wąż”). Rozmawiam z córeczką na ten temat, staram się zwracać jej uwagę na kompromitację konwenansów, ale wydaje mi się, że taka mocno zawoalowana ironia to jeszcze dla niej za trudne, ona chłonie tekst piosenki i chce ,,bucików par przynajmniej 206″. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ta tańcobajka jest przeznaczona dla starszych. Ale słuchamy już teraz:) Poza tym bez zastrzeżeń. Wielkie brawa dla Waszej twórczości. Bardzo mnie też ucieszył teledysk do ,,rozgrzewki” (,,Wilki, wróżki, krasnoludki…lubią tańczyć”) – zabieracie widza na taneczny spacer po Lublinie, to jest urzekające.
Anna Drabik napisał/a 22 maja 2020
Tańcobajki naprawdę godne polecania. Jeśli raz pójdziecie z dziećmi, będziecie już chodzić na kolejne spektakle Z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkania. Płyty posiadam wszystkie:)
Marta Modrzejewska napisał/a 20 maja 2020
Bardzo dziękujemy za pozytywne słowa i wsparcie… my także wierzymy i bardzo byśmy chcieli znów móc grać i bawić się wspólnie z dziećmi i, jak się okazuje, nie tylko…
Agnieszka napisał/a 19 maja 2020
Ja jestem zachwycona, dwoje moich dzieci było na przedstawieniach z grupą przedszkolną i bardzo im się podobało. Raz ja się z nimi wybrałam i to ja się zakochałam w tancobajkach. Byłam na dżungli przyjazni i bardzo chce zobaczyć pozostałe (mam nadzieję że uda się na żywo jeszcze Was zobaczyć) Często w ramach rozgrzewki śpiewamy i skaczemy właśnie tancobajkowa rozgrzewkę. Trzymam kciuki i mam nadzieję że dotrzecie do wielu rodzin które jeszcze Was nie znają. Powodzenia!
Ewa napisał/a 08 grudnia 2019
Gratulacje! Tym razem za „Dżunglę Przyjaźni”. Świetna oferta dla dzieci z klas 1-3 i młodszych. Jakość i głębia przekazu. Muzyka, taniec plus piosenki z treścią (ową głębią:). Bardzo dziękuję w imieniu uczniów i koleżanek, które uczestniczyły z klasami w przedstawieniu. Polecam i czekam na kolejny spektakl:)
Katarzyna napisał/a 28 października 2019
Jestem zachwycona! Wspaniała przygoda opowiedziana tańcem i muzyką z morałem, a przy tym zabawna i dla każdego. Choreografia efektowna i prosta A dzieci tańcuja jeszcze trzy dni po obejrzeniu
Iwona napisał/a 18 października 2019
Miałam przyjemność poznać Tańcobajki na szkoleniu w Lublinie. Bardzo się cieszę, że w końcu dotarły do Białegostoku. Dzieci zachwycone, aktywnie uczestniczyły w spektaklu. Niepotrzebnie bałam się, że po wspólnych tańcach nie wyciszą się. Już dopytują czy będą mogły tak potańczyć w przedszkolu. Rozgrzewka już przećwiczona po szkoleniu . Zapraszamy częściej i gorąco dziękujemy.
Małgorzata napisał/a 07 sierpnia 2019
W imieniu własnym, dzieci i ich rodziców serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Tańcobajek za niezapomniane wrażenia artystyczne i przeżycia estetyczne. Realizowany przez Państwa pomysł angażowania najmłodszych widzów do aktywnego udziału w spektaklach jest wspaniały i wartościowy, zwłaszcza gdy Aktorzy wykazują się pełnym profesjonalizmem, kreatywnością i spontanicznością, okazując w ten sposób przedszkolakom, należny każdemu człowiekowi, szacunek. Dziękujemy za pełen humoru, oryginalny występ, wprowadzenie naszych wychowanków do świata prawdziwego teatru…Gorąco polecamy Państwa sztuki, które dzieci mogą współtworzyć.
Izabela napisał/a 09 czerwca 2019
Bardzo fajny pomysł, coś innego, coś twórczego, dużo zabawy ,ruchu i śmiechu… Dzieci zadowolone ciągle pytają kiedy znowu pojadą na Tańcobajki 😉 Hitem jest rozgrzewka 😉 oraz inne piosenki… Moje 6-latki zachwycone Tańcobajką „Damy, smoki i rycerze” . Serdecznie polecam w wersji na żywo jak i również na płycie CD 😉
Iwona napisał/a 07 czerwca 2019
To już nasza kolejna tańcobajka i dzieci znów zachwycone. Bardzo fajny pomysł z włączaniem dzieciaków w tworzenie przedstawienia. Świetnie bawiły się tańcząc, śpiewając oraz naśladując aktorów. Polecamy wszystkim wychowawcom klas młodszych oraz rodzicom. Naprawdę warto !!! – nauczyciele z SP4 w Lublinie
Katarzyna napisał/a 07 czerwca 2019
Bardzo ciekawa forma bajki. Dzieci zachwycone świetne się bawiły naprawdę warto brać udział w takim spektaklu. Bajki przedstawione w ten sposób bardziej trafiają do dzieciaków, które włączają się wspólną zabawę. Wraz ze swoją klasą uczestniczyłam w dwóch tańcobajkach: ” O kocie w butach i kapeluszach” oraz ” Smoki , Damy i Rycerze”. Polecam wszystkim nauczycielom wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci będą zadowolone 🙂
Agnieszka napisał/a 13 listopada 2017
Byłam z moją klasą – 8 latki – na tańcobajce „O kocie w butach i kapeluszach” z okazji Dnia Chłopaka. Nie do końca wiedzieliśmy jaka to forma, ale brzmiało ciekawie. I nie zawiedliśmy się – Pan Dawid porwał moje klasowe dzieci od pierwszego taktu i tak zaczarował, że długo jeszcze w szkole dzieciaki nuciły muzyczne rytmy. Czas minął szybko. Było kolorowo, wesoło, ciekawie, radośnie – dużo ruchu, ciągle coś się dzieje. Naprawdę było warto!
Małgorzata napisał/a 02 października 2017
Franek bratanek od rana do wieczora może ćwiczyć rozgrzewkę.. Franek ma 3 lata…śpiewa, tańczy i raduje się tańcobajkami. Znakomita przygoda nawet jeśli dziecko widzi tylko teledysk, ale wspólnie w domu można wykonać wszystkie kroki i wspólnie potańczyć. Gdyby teledyski były do wszystkich bajek, to byłby już raj ? Powodzenia w dalszych działaniach!
Basia napisał/a 07 czerwca 2017
Serdecznie dziękujemy za niezwykłe spotkanie z „Tańcobajkami” w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Łukowie. Bajka „Czerwony Kapturek” opowiedziana tańcem zachwyciła wszystkie przedszkolaki i ich panie. Gratulujemy pomysłu. TAŃCOBAJKI są SUPER! POLECAM !
Ola napisał/a 13 marca 2017
Wraz z moimi córkami miałam tę ogromną przyjemność uczestniczyć w tańcobajce o ”Kocie. . . ”. Czekałyśmy na nią niecierpliwie i z bijącym sercem gdyż jesteśmy szalonymi fankami tańcobajki o Czerwonym Kapturku. Nasze oczekiwania zostały zaspokojone. Dziękujemy! Jako doświadczona matka gorąco polecam wszystkim dzieciom i rodzicom. Wspaniałe piosenki-wartościowy tekst i piękna muzyka-szybko wpadają w ucho. Po chwili wszyscy razem mogą śpiewać, tańczyć i dobrze się bawić! Oczywiście czekamy na płytę ? by móc w zaciszu domowym bawić się tańcem i tańczyć bajkę. . .
Urszula napisał/a 11 marca 2017
„Kot w butach… i kapeluszach” – bajka opowiedziana tańcem. Ale nie tylko przez reżysera i zarazem prowadzącego, Dawida Modrzejewskiego, lecz także przez dzieci, które po otrzymaniu różnokolorowych kapeluszy stają się pełnoprawnymi aktorami. Jest to doskonała forma wprowadzania najmłodszych widzów w teatralno-muzyczny świat, w którym nie są tylko biernymi odbiorcami historii przedstawianej na scenie, ale w którym czynnie uczestniczą, który sami tworzą. Co więcej, udział w tego typu muzycznym przedstawieniu w znacznym stopniu wpływa na rozwój dziecięcej wyobraźni. A to wszystko mnie osobiście, jako teatrologa, napawa radością i nadzieją, że w świecie kultury może dziać się jeszcze dobro. Byłam, widziałam, polecam! ?