Facebook
Instagram
Newsletter

Rekomendacje

11 komentarzy

 1. Agnieszka 13 listopada 2017 w 21:16 - Odpowiedz

  Byłam z moją klasą – 8 latki – na tańcobajce „O kocie w butach i kapeluszach” z okazji Dnia Chłopaka. Nie do końca wiedzieliśmy jaka to forma, ale brzmiało ciekawie. I nie zawiedliśmy się – Pan Dawid porwał moje klasowe dzieci od pierwszego taktu i tak zaczarował, że długo jeszcze w szkole dzieciaki nuciły muzyczne rytmy. Czas minął szybko. Było kolorowo, wesoło, ciekawie, radośnie – dużo ruchu, ciągle coś się dzieje. Naprawdę było warto!

 2. Małgorzata 2 października 2017 w 21:15 - Odpowiedz

  Franek bratanek od rana do wieczora może ćwiczyć rozgrzewkę..
  Franek ma 3 lata…śpiewa, tańczy i raduje się tańcobajkami.

  Znakomita przygoda nawet jeśli dziecko widzi tylko teledysk, ale wspólnie w domu można wykonać wszystkie kroki i wspólnie potańczyć.

  Gdyby teledyski były do wszystkich bajek, to byłby już raj ?

  Powodzenia w dalszych działaniach!

 3. Basia 7 czerwca 2017 w 09:45 - Odpowiedz

  Serdecznie dziękujemy za niezwykłe spotkanie z „Tańcobajkami” w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Łukowie. Bajka „Czerwony Kapturek” opowiedziana tańcem zachwyciła wszystkie przedszkolaki i ich panie. Gratulujemy pomysłu. TAŃCOBAJKI są SUPER!
  POLECAM !

 4. Ola 13 marca 2017 w 21:17 - Odpowiedz

  Wraz z moimi córkami miałam tę ogromną przyjemność uczestniczyć w tańcobajce o ”Kocie. . . ”. Czekałyśmy na nią niecierpliwie i z bijącym sercem gdyż jesteśmy szalonymi fankami tańcobajki o Czerwonym Kapturku. Nasze oczekiwania zostały zaspokojone. Dziękujemy! Jako doświadczona matka gorąco polecam wszystkim dzieciom i rodzicom. Wspaniałe piosenki-wartościowy tekst i piękna muzyka-szybko wpadają w ucho. Po chwili wszyscy razem mogą śpiewać, tańczyć i dobrze się bawić! Oczywiście czekamy na płytę ? by móc w zaciszu domowym bawić się tańcem i tańczyć bajkę. . .

 5. Magda 11 marca 2017 w 21:18 - Odpowiedz

  Spektakl był niesamowitym doświadczeniem, zarówno dla mnie jak i mojego dziecka:) po raz pierwszy byłam pod takim wrażeniem artystycznym. Połączenie przedstawienia z ruchem (udziałem dzieci) bardzo przypadł mi do gustu. Każde dziecko odkrywa świat, a świat odkrywany z Tańcobajkami, jest odkryty magicznie:) Dziękuję i proszę o więcej.

 6. Urszula 11 marca 2017 w 21:15 - Odpowiedz

  „Kot w butach… i kapeluszach” – bajka opowiedziana tańcem. Ale nie tylko przez reżysera i zarazem prowadzącego, Dawida Modrzejewskiego, lecz także przez dzieci, które po otrzymaniu różnokolorowych kapeluszy stają się pełnoprawnymi aktorami. Jest to doskonała forma wprowadzania najmłodszych widzów w teatralno-muzyczny świat, w którym nie są tylko biernymi odbiorcami historii przedstawianej na scenie, ale w którym czynnie uczestniczą, który sami tworzą. Co więcej, udział w tego typu muzycznym przedstawieniu w znacznym stopniu wpływa na rozwój dziecięcej wyobraźni. A to wszystko mnie osobiście, jako teatrologa, napawa radością i nadzieją, że w świecie kultury może dziać się jeszcze dobro.
  Byłam, widziałam, polecam! ?

 7. Magda 1 lutego 2015 w 09:46 - Odpowiedz

  Tańcobajki zawitały do Przedszkola nr 56 w Lublinie.Pan Dawid ma fantastyczny kontakt z dziećmi, potrafił nawet najbardziej „opornych” Przedszkolaków wciągnąć w świat Czerwonego Kapturka. Dzieciaki zaciekawione, zaangażowane, roztańczone i co najważniejsze uśmiechnięte od ucha do ucha.Polecam Tańcobajki z całego serducha!!! A piosenka „Tego dnia szumiał las” towarzyszyła przez cały dzień nie tylko dzieciom

 8. Anna 18 stycznia 2015 w 09:46 - Odpowiedz

  Na tegorocznym balu karnawałowym 18 stycznia 2015 r. zagościły w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie cudowne księżniczki, urocze zwierzątka, kowboje, wróżki, różne postaci z bajek. Uczestnikom zabawy przewodniczył Wodzirej Kids wraz ze swoim asystentem. Nie zabrakło animacji tanecznych, zabaw integracyjnych, tańców z różnych regionów świata, a największą atrakcją były TAŃCOBAJKI – bajki opowiadane tańcem. Dziękujemy Wodzirejowi Dawidowi oraz DJ-owi za dobra zabawę, poczucie humoru i przygotowanie wyjątkowej imprezy dla dzieci.

 9. azborowska 20 listopada 2014 w 09:47 - Odpowiedz

  Dziękuję Panie Dawidzie za poprowadzenie świetnego spektaklu „Tańcobajki” w naszym zespole przedszkolnym. Było bardzo wesoło, nikt się nie nudził, śmiechu też było sporo. Każde dziecko było uśmiechnięte i zadowolone. Fajny pomysł żeby dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu. Polecam wszystkim, którzy planują taką imprezę.

 10. Marta Frączek 15 października 2014 w 09:48 - Odpowiedz

  Serdecznie polecam tańcobajki!Byłam wraz z córką na „Czerwonym kapturku” Pana Dawida, było wesoło, miło i muzycznie.Dużo angażowania wszystkich dzieci w trakcie przedstawienia.Były ciekawe i kolorowe kapelusze, a każde dziecko mogło przez chwilkę wcielić się w jakąś postać.Julka wyszła zachwycona i cały czas śpiewała pioseneczkę „Tego dnia szumiał las…”. Cudownie było!!!Polecam serdecznie!!!Bardzo dziękujemy Panie Dawidzie i prosimy o więcej takich bajek!

 11. Tomek 7 września 2014 w 09:48 - Odpowiedz

  Bardzo fajny pomysł! Polecam!

Zostaw komentarz