Facebook
Instagram
Newsletter

O nas

ANIMACYJNY TEATR TANECZNY

ANGAŻUJEMY DZIECI

WSPIERAMY NAUCZYCIELI

Tańcobajki jest to nowatorska forma animacji scenicznej, która zrodziła się z pasji do teatru i tańca oraz chęci połączenia tych dziedzin w dobrej jakości spotkanie ze sztuką dla dzieci. W naszych spektaklach to widzowie – dzieci są głównymi bohaterami wydarzenia. Oglądają, naśladują proste gesty i kroki taneczne, wspólnie z aktorami i animatorami tworzą kolejne sceny spektaklu. Jest to forma przystępna, dynamiczna i angażująca wszystkich uczestników.Współtworzenie sprawia również, że dzieci z dużą uwagą śledzą historię, przeżywają więcej emocji i mogą doświadczyć siły grupy.

Tańcobajki to doświadczenie wielowymiarowe: teatralne, muzyczne, taneczne. Warto jednak podkreślić, że poza dbałością o dobrą jakość na poziomie artystycznym, dbamy o dobre przesłanie tekstów, staramy się poruszać kwestie ważne w rozwoju i wychowaniu dzieci. Tematy te to między innymi: poczucie własnej wartości, mierzenie się z lękiem/strachem oraz podejmowanie wyzwań czy akceptacja siebie i innych.Nauczyciele/opiekunowie grup bezpłatnie otrzymują od nas autorski scenariusz  z propozycjami ćwiczeń i zabaw dotyczących zagadnień poruszonych w spektaklu, aby jeszcze bardziej skorzystać z możliwości, jakie dają Tańcobajki.

Tańcobajki to także autorska muzyka, wydana na płytach CD, które zostały objętych patronatem m.in. TVP ABC, Polskie Radio Dzieciom, Bliżej Przedszkola, Qlturka.

Pomysłodawca

od 15 lat pracuję jako pedagog, animator, instruktor.
Jestem zawodowym wodzirejem (zapraszam Projekt Wodzirej).

Dawid Modrzejewski

Pogram TVP „Zwykłe – Niezwykłe” o Dawidzie Modrzejewskim