Rekomendacje

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
26 wpisów.
Magda napisał/a 11 marca 2017
Spektakl był niesamowitym doświadczeniem, zarówno dla mnie jak i mojego dziecka:) po raz pierwszy byłam pod takim wrażeniem artystycznym. Połączenie przedstawienia z ruchem (udziałem dzieci) bardzo przypadł mi do gustu. Każde dziecko odkrywa świat, a świat odkrywany z Tańcobajkami, jest odkryty magicznie:) Dziękuję i proszę o więcej.
Magda napisał/a 01 lutego 2015
Tańcobajki zawitały do Przedszkola nr 56 w Lublinie.Pan Dawid ma fantastyczny kontakt z dziećmi, potrafił nawet najbardziej „opornych” Przedszkolaków wciągnąć w świat Czerwonego Kapturka. Dzieciaki zaciekawione, zaangażowane, roztańczone i co najważniejsze uśmiechnięte od ucha do ucha.Polecam Tańcobajki z całego serducha!!! A piosenka „Tego dnia szumiał las” towarzyszyła przez cały dzień nie tylko dzieciom
Anna napisał/a 18 stycznia 2015
Na tegorocznym balu karnawałowym 18 stycznia 2015 r. zagościły w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie cudowne księżniczki, urocze zwierzątka, kowboje, wróżki, różne postaci z bajek. Uczestnikom zabawy przewodniczył Wodzirej Kids wraz ze swoim asystentem. Nie zabrakło animacji tanecznych, zabaw integracyjnych, tańców z różnych regionów świata, a największą atrakcją były TAŃCOBAJKI – bajki opowiadane tańcem. Dziękujemy Wodzirejowi Dawidowi oraz DJ-owi za dobra zabawę, poczucie humoru i przygotowanie wyjątkowej imprezy dla dzieci.
azborowska napisał/a 20 listopada 2014
Dziękuję Panie Dawidzie za poprowadzenie świetnego spektaklu „Tańcobajki” w naszym zespole przedszkolnym. Było bardzo wesoło, nikt się nie nudził, śmiechu też było sporo. Każde dziecko było uśmiechnięte i zadowolone. Fajny pomysł żeby dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu. Polecam wszystkim, którzy planują taką imprezę.
Marta Frączek napisał/a 15 października 2014
Serdecznie polecam tańcobajki!Byłam wraz z córką na „Czerwonym kapturku” Pana Dawida, było wesoło, miło i muzycznie.Dużo angażowania wszystkich dzieci w trakcie przedstawienia.Były ciekawe i kolorowe kapelusze, a każde dziecko mogło przez chwilkę wcielić się w jakąś postać.Julka wyszła zachwycona i cały czas śpiewała pioseneczkę „Tego dnia szumiał las…”. Cudownie było!!!Polecam serdecznie!!!Bardzo dziękujemy Panie Dawidzie i prosimy o więcej takich bajek!
Tomek napisał/a 07 września 2001
Bardzo fajny pomysł! Polecam!