Smoki, Damy i Rycerze

Tytuł dedykowany dzieciom w wieku 5-9 lat.

Tańcobajka© „Smoki, Damy i Rycerze” to historia wyprawy Dzielnego Rycerza Wiktora wraz z chłopcami oraz Dzielnej Księżniczki Doroty wraz z dziewczynkami na polowanie na strasznego Smoka. Początkowo dzieci są pełne odwagi i zapału, z ogromną determinacją szykują się do starcia ze Smokiem, jednak przeżywając kolejne przygody doznają zwątpienia, a nawet strachu. Czy uda nam się pokonać smoka? A może czeka nas inne zakończenie…

W programie czekają nas: wspólne działania artystyczne, energetyczne tańce, porywająca muzyka, teatr lalek, oryginalna scenografia i kostiumy oraz kilka niespodzianek.

Tak naprawdę „Smoki, Damy i Rycerze” to bajka o tym, że życie można przeżyć bez lęku, przemocy i uleganiu konwenansom, że warto zaufać swojemu sercu i po prostu być sobą. To opowieść o szacunku wobec inności, afirmacja życia, zaproszenie do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Nauczyciele/ opiekunowie grup otrzymują scenariusz z propozycjami ćwiczeń i zabaw do pracy z grupą, tak by łatwiej można było wrócić na zajęciach do poruszanych treści.

Artyści i twórcy:

reżyseria i prowadzenie: Dawid Modrzejewski
scenariusz: Mariusz Kozubek
muzyka: Michał Iwanek
wokal: Monika Kowalczyk, Łukasz Jemioła, Hubert Pyrgies i Mateusz Jaroszewski (Chonabibe)
grafika, projekty: Agnieszka Kosiorek
lalki: Agnieszka Wilczewska

Producent/ wydawca: ©2018 PROJEKT WODZIREJ Dawid Modrzejewski, Wszelkie prawa zastrzeżone.