Facebook
Instagram
Newsletter

Smoki, Damy i Rycerze

Najnowszy tytuł, dedykowany dzieciom w przedziale wiekowym 5-9. Zapraszamy grupy przedszkolne i wczesnoszkolne na wiosenne spektakle.

Tańcobajka „Smoki, Damy i Rycerze” to całkowicie autorska historia, inspirowana epoką średniowiecza z motywami fantasy. Wspólnie z dziećmi ruszymy na polowanie na strasznego smoka. Dzielni Rycerze i przebojowe Księżniczki nie boją się takich wyzwań. W programie nie zabraknie wspólnych działań artystycznych, ale także będzie czas na prawdziwie męską musztrę oraz dziewczęce ćwiczenia… Czy uda nam się pokonać smoka? A może inaczej zakończy się ta przygoda… Na pewno czeka nas dużo energetycznego tańca, porywająca muzyka, teatr lalek, oryginalna scenografia i kostiumy oraz kilka niespodzianek.

Tak naprawdę, „Smoki, Damy i Rycerze” to bajka o tym, że życie można przeżyć bez lęku, przemocy i uleganiu konwenansom. To opowieść o szacunku wobec inności i o zmaganiu się z głupimi stereotypami powtarzanymi bezmyślnie przez pokolenia. To również afirmacja życia, zaproszenie do odkrycia i rozwijania swoich talentów..

Nauczyciele/ opiekunowie grup otrzymają scenariusz z propozycjami ćwiczeń i zabaw do pracy z grupą, tak by łatwiej można było wrócić na zajęciach do poruszanych treści.

Artyści i twórcy:

reżyseria i prowadzenie: Dawid Modrzejewski
scenariusz: Mariusz Kozubek
muzyka: Michał Iwanek
wokal: Monika Kowalczyk, Łukasz Jemioła, Hubert Pyrgies i Mateusz Jaroszewski (Chonabibe)
grafika, projekty: Agnieszka Kosiorek
lalki: Agnieszka Wilczewska

Producent/ wydawca/sponsor: ©2018 PROJEKT WODZIREJ Dawid Modrzejewski, Wszelkie prawa zastrzeżone.


ZAPISY WIOSNA 2019
KLIP I ZDJĘCIA